Posted on

W tym roku możecie wylicytować dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy moją debiutancką powieść z autografem! Licytacja kończy się we środę, 22 stycznia o godzinie 12:51.

Link do licytacji: Książka Trzydzieści kopert z autografem

Będzie mi szalenie miło, jeśli weźmiecie w niej udział. Możecie uzupełnić domową biblioteczkę o ciepłą, obyczajową historię o spełnianiu marzeń lub sprawić komuś cudowny prezent. Dodatkowo, wspierając WOŚP robicie dobry uczynek i wszechświat będzie wam wdzięczny. Poza tym, okazja takiego zakupu Trzydziestu kopert może się już nie powtórzyć, bo nie planujemy kolejnych dodruków.

„Trzydzieści kopert”

Hanna Mika jest nieudacznikiem. Nie znosi swojej pracy, dokucza jej samotność, nie zrealizowała żadnego marzenia. Nieuchronnie zbliżają się jej trzydzieste urodziny, wiek, o którym myślała, że już będzie szczęśliwą mężatką, matką i kobietą sukcesu. Rzeczywistość miała inne plany. Kiedy w noworocznym prezencie dostaje pudełko z trzydziestoma wyzwaniami do zrealizowania przed następnymi urodzinami, postanawia zaryzykować.W kopertach znajduje to, czego nie wiedziała, że szuka: szczęście, spełnienie i miłość.

Autorka: Ewa Mielczarek
Autorka okładki: Aleksandra Grzanek
Wydawca: Fabryka Dygresji