Posted on

Trzydzieści kopert to mój debiut literacki, który ukazał się w 2019 roku tuż po moich trzydziestych urodzinach. Spełnienie marzenia, jakim było wydanie powieści, było równocześnie prezentem ode mnie dla siebie.

Książka spotyka się z pozytywnym odbiorem i jest doceniana przez czytelników. W recenzjach podkreślany jest optymistyczny wydźwięk książki oraz kreacja głównych bohaterów, którzy wzbudzają sympatię i sprawiają, że chce się im kibicować. Wbrew pozorom nie jest to opowieść autobiograficzna, choć nie ukrywam, że wiele łączy mnie z bohaterami – wiek, zamiłowanie do Harry’ego Pottera czy miejscowość, z której pochodzimy.

Informacja z tyłu okładki:

Hanna Mika jest nieudacznikiem.

Nie znosi swojej pracy, dokucza jej samotność, nie zrealizowała żadnego marzenia. Nieuchronnie zbliżają się jej trzydzieste urodziny, wiek, w którym myślała, że będzie już szczęśliwą mężatką, matką i kobietą sukcesu. rzeczywistość miała inne plany.

Kiedy w noworocznym prezencie dostaje pudełko z trzydziestoma wyzwaniami do zrealizowania przed następnymi urodzinami, postanawia zaryzykować. W kopertach znajduje to, czego nie wiedziała, że szuka: szczęście, spełnienie i miłość.

wyd. Fabryka dygresji, Paproć 2019


Książkę kupisz w sklepie Fabryki Dygresji lub w pozostałych księgarniach internetowych.