Posted on

UWAGA! Booktour zawieszony. Do akcji wrócimy w czasie, kiedy nie będziemy narażać listonoszy i kurierów.
Dzięki za wszystkie zgłoszenia. Odezwę się w tej sprawie jak będzie spokojniej.
[aktualizacja:12.03.2020]

Book tour – zabawa nazywana wędrującą książką polegająca na wysyłaniu jednej książki od czytelnika do czytelnika i dokumentowaniu tej przygody. W naszym przypadku wyglądać to będzie tak, że zrobię listę uczestników na podstawie nadesłanych zgłoszeń i później wyślę Trzydzieści kopert do pierwszej z tych osób. Następnie ta ma dwa tygodnie od otrzymania przesyłki na przeczytanie książki, zamieszczenie zdjęcia i opinii w Internecie i wysłanie do następnej osoby z listy. Adres pocztowy wysyłacie do mnie, a ja podzielę się nim tylko z osobą, która ma wam wysłać paczkę/ list rejestrowany.

Uwaga! Finalnie egzemplarz wróci do mnie, autorki powieści, dlatego wyjątkowo mile widziane są dopiski na marginesach, podkreślenia w tekście czy pozdrowienia na okładce. Oczywiście, proszę Was uprzejmie o niezniszczenie egzemplarza.

Do akcji zgłaszamy się wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Zamieszczone zdjęcia oznacz hashtagiem #booktour30kopert.

Zapisy przyjmuję do 29 lutego 2020 (23:59). Każde zgłoszenie będzie sprawdzane i ostatecznie wybiorę maksymalnie trzydziestu uczestników zabawy zgodnie z kolejnością zgłoszeń oraz prawidłowym przebiegiem weryfikacji.  

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną pod adresem: ebimielczarek@gmail.com

[polityka prywatności]

REGULAMIN

1. Book tour organizowany jest na terenie Polski.

2. W zabawie mogą wziąć udział wszyscy, którzy poprawnie wypełnią formularz zgłoszeniowy. Uczestnicy deklarują, że po przeczytaniu książki zamieszczą jej zdjęcie i opinię w wybranym, publicznym miejscu w Internecie. (np. blog, Instagram, profil na Lubimy Czytać, konto na Facebooku).

3. Zgłoszenia przyjmowane są do 29.02.2020 23:59. Limit uczestników zabawy określa się na trzydzieści osób. Odbiór każdego zgłoszenia będzie potwierdzony, a zgłoszenie weryfikowane. O ostatecznym udziale decyduje kolejność zgłoszeń oraz zgodność z powszechnie przyjętymi zasadami book tourów.

4. Lista zatwierdzonych uczestników zostanie opublikowana na tej stronie powyżej regulaminu i będzie zawierać imię (nick) oraz podany w formularzu zgłoszeniowym profil lub stronę, na której zostanie zamieszczona opinia. Lista będzie opatrzona orientacyjnymi datami otrzymania książki, dzięki czemu organizatorka i uczestnicy będą wiedzieć, na jakim etapie wędrówki jest książka.

5. Na przeczytanie książki i wysyłkę do następnej osoby uczestnicy mają 14 dni kalendarzowych. Dobrze, jeśli opinia i zdjęcie zostanie również zamieszczona w tym terminie.

6. Wysyłamy przesyłkę rejestrowaną (paczka pocztowa lub list polecony). Każdorazowo będę prosiła uczestnika o numer nadania, by móc kontrolować podróż książki.

7. Na zakończenie akcji egzemplarz trafi jako pamiątka do autorki, dlatego można dopisywać na marginesie swoje opinie czy uwagi w granicach rozsądku, tj. nie można zniszczyć książki.

8. Podczas akcji używamy w mediach społecznościowych oznaczenia #booktour30kopert

9. Każda osoba, która się zgłosi do zabawy, akceptuje niniejszy regulamin.

ZGŁOŚ SIĘ