Posted on

Nie ma tygodnia, w którym nie dostaję wiadomości, żebym napisała coś o Hani Mice, głównej bohaterce mojej debiutanckiej powieści. Cieszę się, że tak ją polubiliście, dlatego z radością mogę odpowiedzieć: tak, powstało krótkie opowiadanie o postaciach, które mieliście okazję poznać.

Jeden pierścionek

Hanna Mika jest szczęśliwa.
Każdą chwilę spędza ze swoim chłopakiem (kwarantanna), odpoczywa od pracy (przymusowy urlop), dużo czyta (napisów przy serialach). Wszystko zmienia się, kiedy w rzeczach Roberta znajduje pierścionek zaręczynowy. Zanim odpowie na to jedno pytanie, będzie musiała zadać sobie kilka innych.

Po zapowiedzi możecie się domyślić, że tekst jest dość aktualny. Akcja dzieje się w kwietniu 2020 roku, ale mam nadzieję, że mimo wspominanych tam wydarzeń, które teraz nas dotyczą, sprawi wam radość i dostarczy niezapomnianych wzruszeń.

Opowiadanie będzie dostępne w formie darmowego e-booka już pod koniec miesiąca.

Jeden pierścionek możecie dodać już teraz na swoje wirtualne półeczki na Goodreads i Lubimyczytać.

Oczywiście, publikacja tego opowiadania nie mogłaby się odbyć, gdyby nie pomoc wspaniałej Emilii Teofili Nowak i jej Fabryki Dygresji, która teraz poprawia błędy i składa tekst w piękną całość. Dziękuję za udaną współpracę!