Opowiadanie jest bezpośrednią kontynuacją mojej powieści Trzydzieści kopert. Akcja dzieje się niecały rok po wydarzeniach z ostatniego rozdziału i dotyczy tych samych bohaterów, których mogliście poznać na kartach książki. Jeżeli nie czytaliście mojego debiutu, możecie w opowiadaniu natknąć się na zdradzenie kilku niespodzianek. Odnalezienie się w historii nie powinno stanowić problemu.

JEDEN PIERŚCIONEK EWA MIELCZAREK

Hanna Mika jest szczęśliwa.
Każdą chwilę spędza ze swoim chłopakiem (kwarantanna), odpoczywa od pracy (przymusowy urlop), dużo czyta (napisów przy serialach). Wszystko zmienia się, kiedy w rzeczach Roberta znajduje pierścionek zaręczynowy. Zanim odpowie na to jedno pytanie, będzie musiała zadać sobie kilka innych.

Opowiadanie dostępne jest dla każdego, kto dołączy do newslettera. Kliknij tutaj, wypełnij odpowiednie pola i sprawdź swojego maila.
W wiadomości zwrotnej po zapisaniu się do listy dostaniesz możliwość pobrania opowiadania w formacie PDF.

Sprawdź folder SPAM, oferty lub skontaktuj się ze mną, jeżeli nie otrzymasz opowiadania w przeciągu kilku minut od zapisu.

DZIĘKUJĘ!

Będzie mi bardzo miło, jeżeli po lekturze ocenisz opowiadanie na LubimyCzytać lub Goodreads. Możesz też napisać kilka słów, co o nim sądzisz.

POLITYKA PRYWATNOŚCI